Used Ford F-150 for Sale in ROSETOWN
2023 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
| Price: | $60,851 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,153 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTEW1EP4PKF06428 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S9719A |
| City: | ROSETOWN |
2023 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
| Price: | $59,851 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:79,160 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTEW1EP7PKE47293 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S9737A |
| City: | ROSETOWN |
2023 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
| Price: | $58,666 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:91,159 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTFW1E8XPFB13555 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S9847A |
| City: | ROSETOWN |
Loading More Vehicles ...




