Used Ford F-150 for Sale in ROSETOWN
2024 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
| Price: | $63,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:67,989 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Bronze |
| VIN: | 1FTFW5L81RFA45630 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T9998A |
| City: | ROSETOWN |
2023 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
| Price: | $60,851 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,153 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTEW1EP4PKF06428 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S9719A |
| City: | ROSETOWN |
2023 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
| Price: | $59,851 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:79,160 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTEW1EP7PKE47293 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S9737A |
| City: | ROSETOWN |
2023 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
| Price: | $58,666 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:91,159 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTFW1E8XPFB13555 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S9847A |
| City: | ROSETOWN |
2022 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
| Price: | $52,851 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,250 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1FTFW1ED9NFA35974 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S9683A |
| City: | ROSETOWN |
2022 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab 6.5 ft. box
| Price: | $55,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:52,890 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1FTFW1ED6NFB73066 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T9927A |
| City: | ROSETOWN |
2022 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
| Price: | $55,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:58,420 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FTFW1E81NFC07997 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T9947A |
| City: | ROSETOWN |
2021 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab Styleside 5.5 ft. box
| Price: | $37,851 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:226,986 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1FTFW1E89MKE50477 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S9736A |
| City: | ROSETOWN |
2021 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab Styleside 6.5 ft. box
| Price: | $42,651 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:144,195 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1FTFW1E85MKE50475 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S9728A |
| City: | ROSETOWN |
Loading More Vehicles ...










