Used Ford for Sale in ROSETOWN
| Price: | $38,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:41,251 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2FMPK4J98RBB06605 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T9908A |
| City: | ROSETOWN |
2023 Ford Edge SEL 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $34,851 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:73,824 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2FMPK4J96PBA35367 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | C4864 |
| City: | ROSETOWN |
2023 Ford Explorer Limited 4dr 4x4
| Price: | $33,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:152,235 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1FMSK8FH2PGB53457 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0015A |
| City: | ROSETOWN |
2022 Ford Bronco Sport Outer Banks 4dr 4x4
| Price: | $30,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:85,889 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3FMCR9C63NRD53701 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S9852A |
| City: | ROSETOWN |
2022 Ford Explorer ST-Line 4dr 4x4
| Price: | $29,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:144,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1FMSK8KHXNGA58325 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | R9436B |
| City: | ROSETOWN |
2021 Ford Expedition Max Limited 4dr 4x4
| Price: | $51,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:111,298 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FMJK2AT2MEA51538 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | C4872A |
| City: | ROSETOWN |
2020 Ford Escape SE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $17,851 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:139,751 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Tan |
| VIN: | 1FMCU9G69LUC60132 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S9546A |
| City: | ROSETOWN |
2020 Ford Escape SEL 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $13,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:233,595 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| VIN: | 1FMCU9H69LUC60162 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T9973A |
| City: | ROSETOWN |
2018 Ford Edge SEL 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $19,981 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:148,092 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2FMPK4J88JBB81431 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S9882B |
| City: | ROSETOWN |
Loading More Vehicles ...









