Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in ROSETOWN
2022 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab 6.5 ft. box
| Price: | $55,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:52,890 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1FTFW1ED6NFB73066 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T9927A |
| City: | ROSETOWN |
2022 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
| Price: | $55,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:58,420 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FTFW1E81NFC07997 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T9947A |
| City: | ROSETOWN |
2021 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab Styleside 5.5 ft. box
| Price: | $37,851 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:226,986 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1FTFW1E89MKE50477 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S9736A |
| City: | ROSETOWN |
2021 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab Styleside 6.5 ft. box
| Price: | $42,651 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:144,195 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1FTFW1E85MKE50475 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S9728A |
| City: | ROSETOWN |
2018 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab Styleside 5.5 ft. box
| Price: | $24,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:253,927 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FTEW1E58JFC89657 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T9929A |
| City: | ROSETOWN |
| Price: | $33,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:85,285 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1FTEW1EG9JFE29250 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S0025A |
| City: | ROSETOWN |
Loading More Vehicles ...







